MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10882076

nr 1088 2076

Byrå

rokokostil, Stenskiva, längd: 65 cm, djup: 35 cm, höjd: 72 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 6 februari 2017
kl 18:25:50